Jak na e-knihy

 

Elektronickou knihu poznáte právě podle názvu produktu, kde je přidáno "e-kniha".

Elektronické knihy existují v několika formátech a to: ePub, Mobi (kindle) a PDF (obrázek). Pro různé čtečky a jiné zařízení je potřeba vědět jaký formát e-knih vaše zařízení podporuje (ukážeme níže). U každé e-knihy vždy uvidíte ikony formátů zobrazených výše, ve kterých si u nás můžete elektronickou knihu stáhnout.

Jak to funguje?

Při zakoupení elektronické knihy platí 2 pravidla:

1) Nutnost registrace zákazníka - to je z toho důvodu, aby jste si zakoupenou e-knihu u nás mohl kdykoliv znovu a zdarma stáhnout a to právě z vaší vlastní knihovny ve vašem účtu na našich stránkách.

2) Nutnost platby online - jelikož se e-knihy nedají žádným způsobem vrátit a ihned po nákupu jsou vám k dispozici ke stažení, je nutná platba kartou online nebo přímý online převod z vašeho bankovnictví pomocí služby ComGate, obě tyto služby jsou v našem obchodě zdarma.

Po zakoupení e-knihy si ji budete moct stáhnout z vaší knihovny v požadovaném formátu do vašeho zařízení. Pokud si nevíte rady, jsou vám k dispozici naše následující návody:

 Jak si stáhnu e-knihu do PocketBook či jiné čtečky přes kabel

 Jak stáhnout knihy do čtečky Kindle přes kabel

 Jak číst na tabletu či telefonu s Androidem

 Jak číst na PC/tabletech s operačním systémem iOS

 Jak číst na PC/tabletech s operačním systém windows

 

Jako na tištěné knihy se i na e-knihy vztahují autorská práva a proto jsou e-knihy opatřeny sociálním DRM. Více na Ochrana e-knih